Povídka k nedočkavosti-2.díl

12. dubna 2013 v 20:09 | lagunday |  Téma týdne
Zdravím všechny S vyplazeným jazykem
Pokud jste nepochopili znění nadpisu, nevěšte hlavu. Hned vysvětlím. Za téma týdne byla totiž zadána NEDOČKAVOST. Rozhodla jsem se, že o ní napíšu povídku. První díl najdete v rubrice Téma týdne pod názvem Téma týdne-nedočkavost.
Protože mě psát povídku docela bavilo, budu v tom pokračovat. A tak zveřejňuji druhý díl. Ale na jednu věc jsem zapoměla a tak ji okamžitě napravím. Vůbec jsem svou povídku nepojmenovala. Dlouho jsem nad jejím názvem přemíšlela a dospěla jsem k takovémuto výsledku.

Název povídky: Já a moje nedočkavost
Název 2. dílu: Víkend u babičky Marie
Konečně je pátek. Už jsem se hrozně těšila. Tenhle víkend bude totiž jedinečný. A můžu vám říct proč.
Takže za:
1) Na dva dny si oddychnu od školy(i když tohle vám ani nemusím říkat, každý se na sobotu a neděli těší)
2) Dávají můj oblíbený seriál
3) To nejlepší!!!!!!!! Na víkend pojedu k babičce Marii. Neviděla jsem ji víc jak dva měsíce. Jsem strašně nedočkavá, až zase uvidím její uklizenou zahrádku a báječný domek. Miluju její vesnici a překrásnou přírodu kolem. Zkrátka na té vesnici miluju skoro všechno.

Tak teď znáte mé důvody k radosti. Ale počkat!!!!! Je tu ještě jeden. Babička má souseda Josefa a ten má 17letého syna jménem Roc(Rok). Babička má Josefa ráda, pomáhá jí udržovat zahrádku čistou a často si spolu povídají. A Roc je na mě úžasně milý, hodný a pozorně vyslechne to, co mu říkám. Moc si spolu rozumíme. Ale má to jeden háček. Z babiččiny vesnice pochází jedna 16letá holka. Prý se jmenuje Hermína(já vím, totálně šílené jméno, je mi jí až líto). Motá se kolem Roca jak jen může a on s tím očividně nemá problém. Když jsem tu psala, že na babiččině vesnici miluju skoro všechno, to skoro je právě Hermína. Je bohatá, bydlí ve velké vile a vždycky je perfektně vystylované drahým oblečením. A kvůli ní je moje šance u Roca nulová. Kamarádím se s ním, ale to je všechno. Přesto doufám, že tenhle víkend dopadne dobře. Úkoly si udělám než odjedu a na testy se budu učit v neděli večer. Všechno je dokonale zařízené, abychom na sebe měli s babičkou hromadu času. Tak uvidíme, jak se to vyvrbí............
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama